Rising Antivirus Free Edition indir

Rising Antivirus Free Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı virüs, spyware, worms, trojan gibi zararlı yazılımlara karşısında gözetmek istiyorsanız işte size dinç bir antivirüs yazılımı.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Antivirüs kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Rising yazılım şirketinden işte güçlü bir zararlı yazılım düşmanı program. Lüzum özelikleri gerek kullanımıyla hoş düşünülmüş ve tasarlanmış bir antivirüs programıdır.

Rising Antivirus programı doğruca bilgisayarınız tüm zararlı yazılımlardan arınmış olacak. Nedir bu zararlı yazılımlar ; Virüs , trojan, worms ,spyware vs. işte bu nesil sisteminize hasar verebilen yazılımlar bilgisayarınıza giremeyecek. Programın içeriği bütün kullanıcıların rahatlıkla hareket edebileceği tarzda düşünülmüş. Koruma yapma , tarama , engelleme programın belli başlı özelliklerinden bir kaçı yalnızca.

Diğer antivirüs programlarının hepsinde bulunmayan bazı özelliklere sahipler. Mesela ; Gelen giden mailleri otomatik olarak tarıyor,sistemde etkili bir biçimde kesintisiz çalışan uygulamaların çalıştığı ve çalıştırdığı tüm dosyaları tarayarak herhangi bir bağlantıdan sızacak kötü niyetli nesneler engeller.

Sistem Gereksinimleri;

500 MHz ve üzeri işlemci 512 MB veya Üzeri Ram İşlemci Vista versiyonunda 1 GB olarak düşünmelidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

21 kez indirildi