RKill indir

RKill indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rkill, bilgisayarınızda yapmakta olduğunuz işlemler boyunca bilgisayarınızı etkileyen bir kötü amaçlı yazılım olup olmadığını denetler.

Rkill, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım işlemlerini sonlandırmaya yönelik bir programdır. Böylece ardından olağan güvenlik yazılımınız çalışarak bilgisayarınızın gördüğü zararları temizler.

Rkill çalıştığında, fena amaçlı yazılım süreçlerini temizler. Ardından, yanlış dosya birliklerini ortadan kaldıran ve belirli araçları kullanarak bizi durduran önlemleri onaran bir kayıt defteri dosyası oluşturur. Bunlar bittiğinde programın çalışması sonucunda durdurulan işlemleri bildiren bir log dosyası görüntülenir. Rkill yalnızca bir programın alıştırma işlemini durdurur ve hiçbir dosyayı silmez.

Bu programı çalıştırdıktan sonra, bilgisayarınızı tekrar başlatmamalısınız. Bunun yerine, bilgisayarınızı hemencecik bir anti-virüs ya da anti-malware programı ile taramalısınız.

RKill programını bambaşka dosya adlarıyla indirmenizi öneriyoruz. Çünkü bazı kötü amaçlı yazılımlar, belli bir ada sahip olmayan dosyaların çalışmasını engelleyebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

34 kez indirildi