RockMelt indir

RockMelt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sosyal Ağ tutkunu kullanıcıları niyet alan RockMelt, Facebook ve Twitter hesaplarının aralıksız peşine düşüp takip edilmesini ve daha süratli paylaşım yapılmasını amaçlayan bir internet tarayıcısı.

Not: Yahoo kadar satın alınan Rockmelt servisi bundan böyle geliştirilmemektedir. böylece indirme bağlantıları kaldırılmıştır.

Facebook ve Twitter kullanıcılarını gaye bölge RockMelt, sosyal paylaşım odaklı yeni nesil bir internet tarayıcısı. Google Chromium temeline dayanarak hazırlanan RockMelt sağ ve sol tarafta yer alan pencereleri üzerinden iletişim içinde olduğunuz kişilere ulaşmanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden Facebook ve Twitter üzerindeki bütün güncellemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca RockMelt internette gezerken gerçekleştirdiğiniz paylaşımlarınızı da sunduğu araçlarla hızlandırıyor. Yorumları, paylaşımları hemen görüntüleyerek cevaplandırabiliyorsunuz. RockMelt standart bir internet tarayıcısı ile karşılaştırıldığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilir ama internete yalnızca profillerinizi takip etmek için girdiyseniz daha çabuk paylaşımlar yapmanızı için en ideal program.

Program, Chrome web tarayıcının öbür bir versiyonu. Facebook hesabınızla antre yaptığınız bu web tarayıcıda, Twitter, Gmail, Tumblr ve Facebook profillerinizi tarayıcı üzerinden teftiş edebilmektesiniz. Hem eklenti merkezinden yüzlerce kategorideki binlerce siteyi RSS takibi gibi ekranınızdan izleyebilirsiniz. Sol bölümde sosyal paylaşımlar yerleştirilirken, sağ bölümde ise Facebook Chat özelliği yerleştirilmiş durumda. Geri kalan abes alanlarda ise bildiğiniz web tarayıcı özelliklerini kullanabilmektesiniz. Sol ve sağ bölümlerde yer alan sütunları Quite (Sağ üst köşede bulunan) Mod’unu kullanarak yok edebilirsiniz. Bu sayede daha geniş bir başvuru alanına sahip olabilirsiniz.

BU UYGULAMAYI UYGULAMAK İÇİN GEREKENLER:

E-posta adresin Profil bilgilerin: doğum günü, gruplar, beğeniler ve konum Haberlerin: notlar, fotoğraflar, koşul güncellemeleri ve videolar Arkadaşların doğum günleri
Arkadaşlarının beğenileri Seninle paylaşılan haberler: notlar, fotoğraflar, şart güncellemeleri ve videolar

Programın Facebook Hesabınızdan İstediği İzinler:

Irtibat Bilgilerine erişim. Arkadaşlarının irtibat bilgilerine erişim. Facebook’ta senin namına paylaşımda bulunabilme. Gelen kutusundaki mesajlara erişebilme. Haber kaynağından gönderilere erişim. Verilerine istediği anda Rockmeİt tarafından erişilebilme. Facebook sohbet erişimi. Özel dost listelerine erişim. Arkadaşlık isteklerine erişim. Bildirimlerini yönetme.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

13 kez indirildi