Runscanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak arıtma/düzenleme’nize yarayan, kullanışlı ve bedava bir yazılım.

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme’nize yarayan, elverişli ve bedava bir yazılım. Gelişmiş arama sistemi bir uçtan bir uca sisteminize bulaşmış tüm spam, trojen ve virüsleri bulur ve temizleyerek bilgisayarınızın dar bir nefes almasını sağlar. Ayrıca ufak reklam yazılımlarını vs. yok ederek, sisteminize pop-up aracılığıyla giren casuslara göz açtırmaz. Gelişmiş virüs tarama sisteminin yanı sıra bu virüslerin veyada çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulur ve bu zararları onararak gidermeye çalışır.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri tamamen bir sistem kurtarıcı olan bu yazılımı, boyutununda minik olmasından dolayı her pc kullanıcısına öneriyoruz. Çünkü; bazen küçük dosya hataları bile sisteminizin donmasına/kilitlenmesine yol açıyor, keza ara sıra bilgisayarımıza sızan ufak bir reklam casusu zeka gittikçe sisteme zarar verebiliyor. Bunun için bu elverişli ve küçük boyutluyazılımı sizlere tavsiye ederiz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi