Safety Optimizer indir

Safety Optimizer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Safety Optimizer, veri hırsızlığına karşısında geliştirilen ve internet üzerinde gezerken kimliğinizi gizleyebileceğiniz ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz İnternet Güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Safety Optimizer, kullandığı enerjik şifreleme yöntemleri doğru internet üzerinde sörf yapan bütün kullanıcıları veri hırsızlığına karşı korumayı vaadeden kuvvetli bir güvenlik programıdır. Hem program kullanmakta olduğu zinde güvenlik protokolleri ve metotları yardımıyla çevrimiçi oturumlar sırasında bilgisayarlar için ekstra bir koruma sağlıyor.

Bilgisayarınızın internet üzerinde izinsiz şekilde izlenmesini önlemek için anti-hamle emniyet sistemi sağlayan program, çevrimiçi gizliliğinizi gözetmek için Internet Explorer’ın yeteneklerini geliştirir.

Optimum ve azami edinmek üzere iki bambaşka koruma seçeneğini kullanıcılara sunan program, çevrimiçi gizliliğinizi koruma konusunda oldukça başarılıdır ve bayağı bilgisayar kullanıcılarının optimum seçeneğini kullanması yeterlidir.

Sizin için hassa ve sıcacık olan verileri korurken aynı zamanda özel bilgilerinizi meraklı gözlerden uzaktan tutan programın tek fena yanı yalnızca Internet Explorer ile düzenli olarak çalışmasıdır. Ne yazık fakat öteki tarayıcılarla uyumlu olarak çalışmamaktadır.

genelde baktığımız zaman Safety Optimizer’ın Internet Explorer kullanıcıları için oldukça geçerli bir güvenlik çözümü olduğunu söyleyebilirim lakin öteki tarayıcılar için de destek sunuyor olmasını isterdim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

26 kez indirildi