Safezone indir

Safezone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Basit dilekçe özellikleri ve güvenilir fonksiyonları ile öne meydana çıkan Safezone her türlü kullanıcının emniyet arayışına yanıt verebilecek kapasitede bir yazılım.

Safezone ücretsiz olarak sunulan ve yüksek güvenlikli özellikleriyle dikkat çeken bir dosya şifreleme programıdır. Özellikle pat diye artı kullanıcı kadar kullanılan bilgisayarlarda bireysel bilgilerin çalınması defalarca potansiyel bir tehlikedir. Bireysel bilgilerinizi saklamak için elinizde herhangi diğer bir çözüm yoksa bu porgrama mutlaka göz atmanızı öğüt ediyorum.

Her ne değin dosya şifrelemek gibi kritik bir amaca hizmet etse de programın arayüzü mümkün olduğunca kolay ve kavranabilir tutulmuş. Deneyimsiz kullanıcılar bile Safezone’u kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaktır. Programı kullanarak şifre vermek ya da belirlediğiniz şifreyi kaldırmak yalnızca birkaç saniye sürüyor.

Pak ve sade görünen arayüzde bulunan fonksiyonları kullanarak ihtiyacınıza karşın çözümler geliştirebilirsiniz. Bu da daha efektif bir başvuru formu olanağı sunacaktır. Programın bambaşka özellikleri kullanarak dosyalarınızı meraklı gözlerden saklayabilir veya şifre atayarak korumaya alabilirsiniz. İşi şansa bırakmayan Safezone, çok kullanıcılı bilgisayarlar olduğu kadar bireysel kullanıcılar göre da güvenle kullanılabilecek bir yazılım.

3.0 versiyonu ile büyük değişim yaşayan SafeZone’a bir fazla yeni nitelik ve fonsikyon da eklendi. Programın yeni sürümü ile birlikte gelen yenilikler ile gelişimler aşağıdaki gibidir:

Özel dosyalarınızı şifreleme özelliği ise sizin için tartma içeren dosyaları şifreleyerek korumanızı sağlar. Program güncelleme özelliği Programın egzersiz hızı arttırıldı ve stabilleştirildi Dosyaların kilitli ya da kilidi kaldırılmış olduğunu gösterge ile anlayabilme Ticari kullanımlara yönelik geliştirilen yeni sürüm duyuruldu

Yeni eklenen özellikler doğru çok daha efektif ve yararlı bir progrma haline gelen SafeZone programı meraklı veya kötü niyeti gözleri hem dosyalarınızdan hem de verilerinizden uzaktan tutmanızı sağlayan başarılı bir program.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi