Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları indir

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları bedava bir duvar kağıdı paketidir

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları, Samsung’un önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 7‘de yer alacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı paketi.

Ayrıntılarıyla bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Galaxy Note 7 modelindeki bir akıllı telefon kullanmıyor olsanız bile bu yeni phablet telefonun  görünümünü ayrı marka ve model zeki telefonunuza ya da tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için planlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları içinde toplamda 9 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 9 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2240 x 2240 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları Samsung Galaxy Note 7’nin geniş ekranı için tasarlanmış.

Eğer Galaxy Note 7’nin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki evraklar dosyasını başlamak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil cihazlarınızda evraklar dosyasını açtırmak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi