Sanal Takip indir

Sanal Takip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sanal Peşine Düşüp Takip, kendi bilgisayarınız veya başka birine ait bir bilgisayar üzerinde neler olduğunu takip etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir bilgisayar peşine düşüp takip yazılımıdır.

Sanal Peşine Düşüp Takip, kullanıcıların yükledikleri bilgisayarlar üzerinde neler olduğunu peşine düşüp takip etmelerine ihtimal sağlayan bedava ve oldukça elverişli bir bilgisayar takip programıdır.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan programın kullanımı çok kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın aktif olarak çalıştığı bilgisayarlar üstünde yapılan yazışmaları, bambaşka hesaplar üstünde oturum başlatmak için kullanılan şifreleri, daha doğrusu klavye yoluyla yazılan her şeyi kaydedebilir ve görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz kayıtlı süre aralıklarında programın kendi belirlemiş olduğunuz e-posta adresine tüm klavye tuş kayıtlarını göndermesini de sağlayabilirsiniz.

Bütün bunların dışarıda sizin belirleyeceğiniz özel bir USB disk bilsisayar üzerine takıldığında, USB diski otomatik olarak algılayan program, kaydedilen bütün verileri USB disk üzerine çaktırmadan kopyalar.

Hem kendi belirleyeceğiniz vakit aralıklarında Sanal Peşine Düşüp Takip‘in sizin için otomatik olarak ekran görüntüleri almasını ve kaydetmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede açıklanmış zamanlarda bilgisayar başında olan kişinin neler yaptığını rahatlıkla peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar başında neler yapabildiğini teftiş etmesi için geliştirilmiş olan yazılım, personel takibi konusunda da epeyce etkin bir şekilde kullanılabilir.

Ücretsiz, güvenilir ve güçlü bir takip yazılımına ihtiyacınız varsa, Sanal Takip’i mutlaka denemenizi öneririm.

Sanal Takip Özellikleri:

Arkadaki planda bakımlı olarak çalışır Yaptığı tüm işlemleri gizlilikle yapar Kendi belirlemiş olduğunuz klavye kısayol tuşları yardımıyla görünür olur Yine kendi belirleyeceğiniz klavye kısayol tuşlarıyla programı çalıştırabilir veya durdurabilirsiniz Kaydettiği bilgileri belirlemiş olduğunuz e-posta adresine gizli gizli gönderir Birdenbire fazla kullanıcı hesabına sahip olan bilgisayarlar üzerinde hangi hesapların takip edileceğini belirleyebilirsiniz Kaydedilen bütün veriler HTML formatında dışarı aktarılabilir Bütün bireysel bilgileri şifreleyerek kaydeder

Sanal Takip 1.1.0 Sürümüyle Birlikte Gelen Özellikler:

Yeni pencere açıldığında, pencereler arasında geçiş yapıldığında ya da bir mönü açıldığında veya kapatıldığında ekran görüntülerini kaydeder. Fare ile tıklama yapıldığında (sağ ya da sol tuş ile) ve tekerlek ile kaydırma yapıldığında ekran görüntülerini kaydeder Klavye üzerindeki bir takım özel tuşlar kullanıldığında (Enter, Esc, Del, Backspace, F5, Print Screen, Tab gibi) ekran görüntülerini kaydeder. Belirlediğiniz bir zamandan daha eski olan kayıtları otomatik olarak siler. Böylece disk alanınızı boşuna işgal etmez.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi