SanDisk SecureAccess indir

SanDisk SecureAccess indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SanDisk SecureAccess, USB flash sürücünüzde kimsenin erişmesini istemediğiniz önemli dosyalarınız için farklı ve şifreli bir klasör yaratarak, verilerinizin güvenliğini sağlar.

SanDisk SecureAccess önemli kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu pratik program, SanDisk USB flash sürücünüzde parola korumalı bir dosya yaratır. Bu Nedenle, sürücünüzde, seçtiğiniz dosyaları daha kayda değer olanlar ve olmayanlar biçiminde ayırarak saklayabilirsiniz. Keza YuuWaa tarafından önerilen ve verileriniz için ekstra güvenlik katmanı sunan 2 GB‘lık tehlikesiz bulut depolama alanına da erişme imkânı kazanabilirsiniz. 

Özellikleri:

Flash sürücünüzde parola korumalı bir dosya yaratır, Maksimun bilgi güvenliği için 128-bit AES şifrelemesi , 2GB’lık tehlikesiz çevrim içi yedekleme alanı, Bütün SanDisk USB flash sürücülerle düzenli, Kişisel dosyalarınız için güvenlik kalkanı.

Adi bir USB kullanıcısı veya profesyonel ve meşgul bir kullanıcı olsanız zeka, SanDisk SecureAccess yazılımı size aradığınız veri güvenliğii sunacaktır. Flash sürücünüz kaybolsa ya da çalınsa deha, bireysel ve manâlı dosyalarınız koruma aşağıda olacaktır.
ARTILAR
EKSİLER

SanDisk USB flash sürücüsü gereklidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi