ScreaMAV Antivirus indir

ScreaMAV Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ScreaMAV Antivirüs ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz

NOT: ScreaMAV Antivirus yazılımı yayından kaldırılmıştır

NOTScreaMAV Antivirus gelişmiş antivirüs programların özelliklerini bünyesinde barındıran bedava bir antivirüs programıdır. Bu elverişli virüs temizleme yazılımı bambaşka araçları birleştirmektedir.

Program standart virüs tarama ve virüs silme özelliğinin yanına firewall yani güvenlik duvarı özelliğine de sahiptir. Bu araç baştan sona bilgisayarınızdaki uygulamaların internet üzerindeki aktivitelerini izleyen yazılım bilgisayarınızdan data sızdırılmasının ve bilgilerinizin çalınmasının önüne geçer.

Programın reel zamanlı koruma özelliği tamamen bilgisayarınızda yapılmaya çalışılan değişikliklerden derhal farkında olan olursunuz ve kötü amaçlı müdahaleleri engellersiniz.

ScreaMAV Antivirus USB virüs tarama arabulucu doğruca otomatik olarak bilgisayarınıza bağladığınız USB cihazları tarayabilmektedir ve bu cihazlardan bilgisayarınıza virüs bulaşmasını hemen önler.

Programın başka bir elverişli özelliği ise Windows başlangıcı düzenleme aracıdır. Bu araç doğruca Windows ile birlikte başlayan uygulamaları denetleyebilirsiniz. Özellikle bir takım fena amaçlı yazılımlar Windows çalışırken silseniz bile başlangıçta tekrar aktifleşebilmektedir. Programın tescil defteri ve dar dosya tarama özellikleri ile birleştiğinde bu özellik bilgisayarınızdaki virüslerden kalıcı olarak kaldırmanıza tezgâhtar olur.

Program genel olarak güvenlik açısından kullanışlı özellikleri bir arada bulunduran ve bunları ücretsiz olarak sunmasıyla öne çıkan bir yazılımdır.

2.7 sürümü ile eklenenler:

Araçlar bölümünde kusur düzeltmesi Arama zamanla bölümünde iyileştirmeler Geliştirilmiş mönü yardımı

3.2 sürümü ile eklenenler:

Azaltılmış hatalı tespitler Bazı dosyalar kaldırıldı “Behaviour” özelliğinde iyileştirmeler Heuristic Read String hızlandırması “File Shreadder” niteliğinde iyileştirmeler Tools bölümünde iyileştirmeler

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

24 kez indirildi