Screencast-O-Matic indir

Screencast-O-Matic indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screencast-O-Matic, Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri üzerinde ekran görüntüsü almanızı sağlayan ücretsiz ve elverişli bir programdır.

Screencast-O-Matic, ekran görüntüsü kaydedebilmenizi karşılayan pratik bir araçtır. Program Java ile hazırlandığı için platform farkı olmadan Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri üstünde ekran görüntüsü kaydedebilirsiniz.

Iyice ücretsiz olan programı kullanabilmeniz için herhangi bir kayıt işlemi gerekmiyor. Fakat kaydettiğiniz videoları programın kendi sitesi üzerinden paylaşmak isterseniz kayıt olmanız gerekmektedir. Program ile kaydedeceğiniz videoların formatı MP4, AVI ve FLV’dir. 15 dakikalık videolarınızı bedava olarak web sitelerine ve bloglara embed olarak ekleyebilir ya da YouTube’a yükleyebilirsiniz. Hem programın bedava versiyonunu kullanan kullanıcıların hazırladığı videolar üstünde su hattı bulunmaktadır.

Hazırladığınız videolar için herhangi bir zaman kısıtlaması ya da üzerlerinde filigran olmamasını istiyorsanız programın pro versiyonunu yıllık 12 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

15 dakika altındaki ekran görüntüsü kayıtlarınız için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Screencast-O-Matic programını kuşkusuz denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi