Screenpresso indir

Screenpresso indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screenpresso ile ekran görüntüsü alabilir, bilgisayarınızda videolar çekebilirsiniz

Screenpresso, ekran görüntüsü alma ve masaüstünüzden video çekme konusunda size tezgâhtar olan bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Programın esas amacı olan ekran görüntüsü yani screenshot alma özelliği baştan sona anlık olarak ekranınızdaki görüntüyü yakalayabilir ve ayrı formatlarda bilgisayarınıza kaydederek paylaşım yapabilirsiniz. Program tam ekran olarak görünüm yakalayabilmenin yanında seçeceğiniz bir alanın veya bir pencerenin ekran görüntüsünü alabilir.

Screenpresso’nun sunduğu ekran görüntüsü kaydetme özelliği doğru ekranınızdaki hareketlerin videosunu HD ya da seçeceğiniz kalitede kaydedebilirsiniz. Bu sayede görsel anlatımlar ve sunumlar hazırlayabilir, açıklamak istediğiniz konuyu daha derin bie şekilde anlatabilirsiniz.

Screenpresso ile birlikte gelen resim editörü yakaladığınız ekran görüntüleri için çoğu resim düzenleme aracı sunar. Resim kesme aracıyla resimdeki istenmeyen bölgeleri kırpabilir ve fotoğraf boyutlandırma aracıyla devlete ait büyütüp, küçültebilirsiniz. Bunun yanına resimli anlatımlarda kullanılmak üzere yakaladığınız ekran görüntüsüne işaretler, oklar, hitabe bulutları ve metinler ekleyebilir, resmin seçeceğiniz bölümlerini bulanıklaştırabilir, numaralandırma yaparak bambaşka görseller ekleyebilirsiniz. 

Program video çekimleri için popüler formatları desteklemektedir. Screenpresso ile çektiğiniz videoları MP4, WMV, OGV ya da WebM formatlarında kaydedebiliyorsunuz.

Yakalanan ekran görüntüleri ise PNG, JPG, GIF, BMP, TIF ve PDF formatlarında kaydedilebilmektedir. Programın PDF kaydetme özelliğiyle fotoğraf dosyalarınızı doğruca PDF formatına da dönüştürmüş olursunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

34 kez indirildi