ScreenTake indir

ScreenTake indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
55 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Düzenlenebilir Ekran Görüntüsü Almanın En Pratik Yolu!

ScreenTake, ekran görüntülerinizi tek tuşla çabucak almanızı veya hareketli GIF ekran kaydı yapmanızı karşılayan ve kısa link alabileceğiniz pratik bir uygulamadır. Rakiplerine tarafından pozitif özelliklere sahip olan program, sadece Windows için sunulurken aynı zamanda süratli çalışmasıyla başarısını kanıtlıyor.

ScreenTake’in ön plana çıkan özelliklerinden biri, ekran görüntüsü olmak istediğiniz pencereyi seçerek otomatik olarak kendisi alabiliyor olması. Hem ansızın artı ekran görüntüsü almanız gerekiyorsa, sessiz modu açabilir ve ekran görüntüsü almaya başlayabilirsiniz. sonradan da program simgesinden “Sessiz Modları Göster” tuşuna tıklayarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle işleminizi çabucak halledebilirsiniz.

Aldığınız ekran görüntüsüne çizimler yapabilir ve notlar alabilirsiniz. Eklediğiniz çizimleri taşıyabilir, her tarafta boyutlandırabilir ya da değiştirebilirsiniz. Hem GIF desteği ile pozitif bir özellik sunan ScreenTake, pek fazla ortama paylaşılabilir bağlantı sunmasıyla da uyarı çekiyor.

ScreenTake Özellikleri

Zeki Sezgi Paylaşılabilir Link alın. Hareketli GIF Desteği Ultra Editor modu ile üst seviye özelleştirme 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

55 kez indirildi