Secure Folders indir

Secure Folders indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızda yer alan dosya ve klasörleri koruma altına edinmek için bu şifreleme ve güvenlik programını kullanabilirsiniz.

Secure Folders uygulaması, bilgisayarınızda yer alan dosya ve klasörlerinizi gözden düşmüş kişilerden koruyabilmek için kullanabileceğiniz güvenli ve kullanıcı dostu programlar aralarında yer alıyor ve böylece meslek dökümanları, akademik belgeler, günlükler, fotoğraflar ve fazla daha fazlasını etkili bir şekilde meraklı gözlerden koruyabiliyorsunuz. Hem bedava olan hem de alışması basit bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın bu alanda başarılı programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Hem montaj ile çalışabilen hem de portatif bir şekilde kurulumsuz olarak kullanabileceğiniz başvuru formu, arayüzünde bulunan “add” butonuna tıklamanızla hangi klasör ve dosyaları güven altına edinmek istiyorsanız onları eklemenize olanak tanıyor. Amaç dosyaların ve dizinlerin yanına, hangi koruma metodunun kullanılması gerektiğini de yine kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Dört öbür koruma modu barındıran Secure Folders, dosyalarınızı gizleyebiliyor, kilitleyebiliyor, yalnızca okuma moduna alabiliyor ve çalıştırılamama moduna sokuyor. Güven altına aldığınız dosyaların hangi güvenlik modunda çalışacağını daha daha sonra değiştirebiliyor ve dilerseniz güvenliği kaldırabiliyorsunuz da.

Program Windows açılışı ile birlikte başlıyor ve daha sonra gelmek isterseniz kendi belirleyeceğiniz kısayolu kullanmalısınız. Bu Nedenle kısayol kombinasyonunu bilmeyenlerin erişimi engellenmiş olacaktır. Hem güvenilir uygulamalar listesi ve parola tespit doğru güvenliği fazla daha sıkı bir şekilde tutabilirsiniz. çoğu kez gizlemek zorunda olduğunuz manâlı dosyalarınız varsa şüphesiz bilgisayarınızda bulunması gerektiğini düşündüğüm programlar aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi