Secure Webcam indir

Secure Webcam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Secure Webcam programını kullanarak bilgisayarınızın webcaminin yetkiniz dışarıya kullanılmasına iyice engel olun.

Secure Webcam programı, PC kullanıcılarının en büyük kabusu olan yetkisiz webcam saldırılarına aleyhinde etkili bir çözüm olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca kullanılabilir bir arayüzle birlikte gelen program, bilginiz olmadan web kameranızı kullanabilecek kişilere karşısında kendinizi korumanıza muavin oluyor.

Herhangi bir reklam veya rahatsız edici ilave yazılım barındırmayan program, hemen olan olarak webcaminizin ne durumda olduğunu teftiş ediyor ve kameranızın bilginiz olmadam etkin hale geldiğini görecek olursanız onu hemen deaktive etmenizi sağlayabiliyor.

Bu Vesile Ile engel olamayacağınızı düşündüğünüz webcam saldırılarına aleyhinde kendi önleminizi alabiliyor ve bireysel gizliliğinizin korunmasına devam edebiliyorsunuz. HIPS koruma tekniklerinin baştan sona ahenkli bir şekilde çalışan Secure Webcam, dilerseniz web kamerası sürücünüzün adamakıllı devreden çıkarılmasını sağlayarak daha radikal çözümleri de mümkün kılıyor diyebilirim.

Çalışması esnasında herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, bilgisayarın sistem kaynaklarının tükenmesine niçin olacak bir soruna da sahip yok. Ansızın artı web kamerasına sahipseniz bunların hepsini ayrı olarak yönetmeniz için de gereken menüleri içerisinde barındıran Secure Webcam, iş yerlerindeki sistem yöneticilerinin de dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Eğer gizli gizli görüntülerinizin web kamerası yoluyla çekilmesine engel olmak istiyor ve tehlikesiz hissetmeyi seviyorsanız muhakkak bilgisayarlarınızda yer alması gereken programlar aralarında.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi