SecureAPlus indir

SecureAPlus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızın antivirüs programına destek olması için hazır olan SecureAPlus bununla birlikte bedava.

SecureAPlus programı, bilgisayarınızı farklı alanlara yönlendirilmiş tehditlere aleyhinde korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir parça başına. Her ne dek bir antivirüs programına sahip olsanız da, onun tüm tehditlerden korunmakta eksik olacağını bilmeniz gerekiyor. SecureAPlus tam da bu amaçla hazır ve varolan emniyet programının açıklarını kapatmak için kullanılıyor. Dolayısıyla üreticisi de bir antivirüs ile birlikte kullanılmasını öneriyor.

Zararlı veya değişken programları dosdoğru engelleyen program, bu nedenle trojanların bilgisayarınızda çalışmasına engel oluyor ve hakiki zamanlı bir koruma sağlıyor. Oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olmasına karşın herhangi bir zorluğu bulunmayan SecureAPlus, basit kullanıcı arayüzü ve detaylı ayarları doğruca bütün emniyet hakimiyetine sahip olmanıza olanak tanıyor.

bununla birlikte, tehlikesiz olan uygulamaları beyaz listesine katan program, bu nedenle sürekli olarak benzer programların denetlenmesine niçin olmuyor ve ayrıca zamandan ayrıca de sistem kaynaklarından kazanmanızı sağlıyor. Hem tarama işlemi için işlemci gücünün yüzde 50’sinden fazlasının boşta olmasını beklemesi baştan sona manâlı işlemlerinizi gerçekleştirirken virüs taramasından nedeniyle performans sıkıntıları yaşamanıza engel oluyor.

Farklı 12 antivirüs veritabanını (Avira, AVG, Bitdefender, Emsisoft, ESET, Microsoft Security Essentials ve daha fazlası) içerisine barındıran SecureAPlus, bu sayede tek bir antivirüs çözümü yerine sizlere çok daha fazlasını sunuyor ve bilgisayarınızı muhtemel tehditlere karşı fazla daha etkin bir şekilde koruyor.

Tüm bunların açık havada program kurulumu sırasında eğer çevrimdışı antivirüs koruması seçeneğini de aktif ederseniz, bilgisayarınız internete bağlı olmadığı zamanlarda bile karşılaşabileceğiniz virüs ve zararlı yazılım tehditlerinin önüne kolayca geçebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi