SecureNotes indir

SecureNotes indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Secure Notes programı, parolalarınızı, site girişlerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, özel planlarınızı ve yarı notlarınızı saklayabileceğiniz tehlikesiz anekdot alma programıdır.

Windows için Secure Notes programı, parolalarınızı, site girişlerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, özel planlarınızı ve sözde notlarınızı saklayabileceğiniz tehlikesiz not alma programıdır.

Sizin için mahremiyet teşkil eden ve kimsenin görmeyeceği bir yerde yetişmek istediğiniz tüm notlarınızı bu kullanım ile saklamanız olası. Parolalarınız, kredi kartı bilgilerinizi, özel planlarınız, fikir ve düşünceleriniz… Kısacası sizin için özel olan ne varsa tümünü kuvvetli şekilde şifrelenmiş ve ulaşması basit olan bu ortamda tehlikesiz şekilde saklayarak yönetebilirsiniz.

Tüm bilgilerinizin tek yerde yığılmış olması, güçlü şekilde korunması ve güvenliğinin sağlanması, istendiği vakit süratli ve basit şekilde erişilebilmesi, size her şeyi yönetme konusunda yardımcı olacak.

Secure Notes, saklamak istediğiniz birbirinden ayrı bilgiler için öbür bilgi tabanı dosyaları oluşturmanızı sağlar. Mesela, parolalarınızı gizlemek için öbür, düşünce ve düşüncelerinizi saklamak için ayrı veri tabanı dosyası yaratabilirsiniz. Günlük kullanacağınız notlar için de yine bambaşka bir dosyanız olabilir. İstediğiniz sayıda bambaşka dosya oluşturma olanağı veren Secure Notes ile anekdot almayı daha fazla seveceksiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi