Securifier 3.6 indir

Securifier 3.6 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Securifier bir değişiklik gizleme teknolojisi kullanarak dosya ve klasörlerinizi işletim sisteminizden bile saklar.

Uyarı: Programın üreticisi yardım sağlamayı bıraktığı için program indirilememektedir. Alternatif programlar bulmak için İnternet Güvenliği Programları kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Securifier dosyalarınızı saklar.

Securifier bir çeşit gizleme teknolojisi kullanarak dosya ve klasörlerinizi işletim sisteminizden bile saklar. Yanlış okumadınız Windows bile sır olarak saklamak istediğiniz dosyaları göremez. Sizin dışınızda kimsenin Securifier ile gizlediğiniz dosya ve klasörleri görebilmesi mümkün değildir.

Kendinize özel bir parola belirleyerek görünmez kılmak istediğiniz dosyaları seçin. Ve ne vakit bu dosyaları görmek istiyorsanız şifrenizi tekrardan girmeniz yeterlidir.

Özellikleri: 

Gizlenen dosyalar işletim sistemi dahil edinmek üzere diğer kullanıcılar, sistem yöneticiler, ve kurtarma araçları kadar da görünmemektedir. AES şifreleme sistemi ile şifrelenen dosyalar oldukça güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Gizlediğiniz dosyaların listesi siz şifreyi girmeden gösterilmez. Securifier programı oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir. Egzersiz dosyalarınızı konut bilgisayarınızda gizleyebilir ve yanlışlıkla aileden birisinin onları silmesine engel olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

20 kez indirildi