Security Eye indir

Security Eye indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Security Eye, bilgisayarlarınızdan kameralarınızı kontrol edebileceğiniz güçlü ve bedava bir programdır.

Security Eye, bilgisayarınızı kullanarak emniyet kameranızı ya da web kameranızı canlı izleyebileceğiniz bir güvenlik yazılımıdır. Ses ve görünüm aklıselim olarak çalışan program ile kendinizi güvende hissedebiliyorsunuz.

Kolay kullanıma sahip olan Security Eye, benzer anda 25 kameraya değin destek veren dinç bir güvenlik kamerası programıdır. Kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunan program ses ve görüntüye sağduyu olup alarm durumlarında E-posta ve SMS yoluyla dikkat verebiliyor. Bedava olarak bilgisayarlarınıza kurabileceğiniz program öbür IP kameralara da yardım sunuyor. Kolay kamera kurulumuna da sahip olan Security Eye, güvenliğinize tezgâhtar oluyor. Türkçe arayüze de sahip olan programda ekranı 4 eşit parçaya bölebiliyor ve canlı görüntüleri izleyebiliyorsunuz. Kapsamlı ve gelişmiş bir takip programı olan Security Eye ile güvenliğinize dair o kadar çok işi halledebiliyorsunuz.

Evraklar üstünde tam hakimiyet sağlayan Security Eye, özelleştirilebilir alarm sesleri, jurnal tescil programları, entegre video oynatıcısı ve daha fazlasını sunuyor. 1200’den fazla IP kameraya takviye sunan Security Eye, farklı formatlarla çıktı almanızı da sağlıyor.

Security Eye programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi