Security Task Manager indir

Security Task Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınız üzerinde çalışan operasyon ve programlar hakkındaki bilgileri görüntüleyin.

Security Task Manager size bilgisayarınızda çalışmakta olan tüm işlemler (uygulamalar, DLLler, BHOlar, ve servisler) hakkında ayrıntılı aydınlatmak için planlanmış bir emniyet yöneticisidir. Her bir operasyon için, Windows Atama Yöneticisini geliştirir ve size emniyet risk derecesini, işlem açıklamasını, dosya yolunu, CPU uygulama grafiğini, başlangıc zamanını, yerleştirilmiş rahat ilave fonksiyonlarını (misal olarak klavye izleme, autostart girişleri, ve tarayıcı yönetimi ya da işletimi), görünür pencere, systray programı, DLL veya Internet Explorer eklentisi gibi işlem türünü belirtir.

 

Emniyet risk derecesi sizlere çalışmakta olan işlemin spyware, malware, trojan ya da keylogger olma potansiyeli hakkında öğretmek amacında geliştirilmiş bir özelliktir. aynı zamanda bu yazılım sizin internet ve bilgisayar aktivitelerinizi izleyerek, klavye girişlerinizi görüntülüyor ve sizleri herhangi bir sistem kaydı değiştirildiğinde uyarıyor. Bu operasyon izleyicisi bununla beraber hayalet işlemleride tespit özelliğine sahip.

Artık bu yazılım ile bigisayarınızda olup biten bütün işlemleri peşine düşüp takip edebiliceksiniz ve hatta program sizleri güvenliğinizin tehlikeye girebilceği zamanlarda evvelden uyarıcak. Versiyon 1.7d ile Windows Vista desteği daha iyi duruma getirilmiş ve bir kaç dil desteği daha eklenmiş.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi