Self Note indir

Self Note indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Self Note programını kullanarak bilgisayarınızda kısa notlar alabilir ve aynı zamanda bu notları şifreleyerek saklayabilirsiniz.

Self Note programı, sık sık notlar tutmak zorunda olanların fakat bunları daha güvenli bir şekilde saklaması gerekenlerin kullanabilecekleri bedava programlar aralarında yer alıyor. Programın genel arayüzü daima alışılmış olduğumuz anekdot defterine epeyce benziyor ve böylece herhangi bir şekilde zorlanacağınızı sanmıyorum.

Öbür sekmelerde ayrı olarak kaydettiğiniz tüm notlarınızı yeniden ayrı ayrı şifreleyebilir ve bu nedenle EXE formatında saklayabilirsiniz. Şifrelenmiş olan dosyalara ve notlara tekrar erişim sağlayabilmek için elbette döküman için belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekiyor.

Programın çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık ya da sorun karşımıza çıkmadı ama notların exe yani çalıştırılabilir bir formatta saklanması bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. Keza bunların hepsinin tek bir şifre altında bulunması sebebiyle şifrenizi varsayım edebilecek kullanıcılar notlarınıza da erişim sağlayabilirler. Bu sorunun önüne geçebilmek için notlarınızın şifrelerini herhangi bir yere yazmamanız ve şifreyi varsayım edilebilir şahsiyet veya yazılardan oluşturmamanız gerekmektedir.

sık sık kısa notlar alan ama bunları güvenle bilgisayarında gizlemek isteyenlerin kullanabilecekleri sade ve kolay bir program olarak Self Note’u önerebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi