Serial Key Generator indir

Serial Key Generator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Serial Key Generator, hazırlamış olduğunuz yazılımlar için mahsul anahtarları hazırlayabileceğiniz başarılı bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar saptama edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Şifreleme kategorimize göz atabilirsiniz.

Serial Key Generator, özellikle yazılım geliştiricileri düşünülerek hazırlanmış olan epeyce kullanışlı bir mahsul anahtarı hazırlama veya mahsul anahtarı oluşturma programıdır. Program yardımıyla geliştirmiş olduğunuz yazılımlar için farklı ürün anahtarlarını istediğiniz şekilde oluşturma şansına sahipsiniz.

Epeyce sade, anlaşılabilir ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve gerçekleştirmek istediğiniz bütün işlemlere arayüz üzerinden oluşabilirsiniz. Ürün anahtarlarınızın rakamlardan mı harflerden mi oluşmasını istediğini ayarlayabileceğiniz gibi büyük veya minik şahsiyet mi kullanılmasını istediğinizi bile ayarlayabilirsiniz. Keza mahsul anahtarının kaç kolon ve karakterden oluşması gerektiğini ve toplamda kaç adet mahsul anahtarı meydana getirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Ardından “generate” butonuna tıklayarak istediğiniz sayıda rastgele olarak seçilen ürün anahtarlarınıza sahip olabilirsiniz.

Keza yeni bir tescil dosyası oluşturabilir ve ardından sahip olduğunuz mahsul anahtarlarını C# .NET, Visual Basic .NET, C++ Builder ve Delphi yardımıyla yazmış olduğunuz kaynak kodları içerisine kolayca entegre edebilirsiniz.

Yapması gereken işi oldukça seri ve sorunsuz bir şekilde bütün anlamıyla yerine getiren bir program olan Serial Key Generator’ı bütün kullanıcılarımıza nasihat ederim.

Not: Kurulum esnasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlarla ilgili montaj teklifleri sunulmaktadır. böylece programı bilgisayarınıza kurarken, karşınıza gelen montaj adımlarına dikkat ediniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

25 kez indirildi