Shazam indir

Shazam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Shazam Windows 8 uygulaması ile adını merak ettiğiniz müziği hemencecik bulabilirsiniz.

Jurnal 15 milyon aktif kullanıcısı yer alan Shazam, yeni müzikler keşfetmenin en çabuk ve basit yoludur. Iyice bedava olan popüler müzik uygulması, o lahza çalan müziği kısa sürede tanır ve adını merak ettiğiniz şarkıyı öğrenmenize tezgâhtar olur. Bunun için tek yapmanız gereken Shazam uygulamasını açılmak ve Shazam simgesine değmek. Aradığınız müziği bulmak işte bu kadar basit.

O lahza arkadaki planda çalan şarkıyı yalnızca saniyeler içerisinde bulan Shazam ile dilerseniz parçayı çarçabuk satın alabilir, YouTube videolarına göz atabilir, etiketleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra albüm incelemelerini ve gözde şarkıcılarınızın biyografilerini okuyabilir, öteki Shazam kullanıcılarının dinledikleri parçaları göz gezdirerek yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Shazam’ı bir diğer başvuru açıkken ya da internette gezinirken kullanmanız da olası. Windows 8’in Snap View özelliği doğruca bunu gerçekleştirebilirsiniz. Windows 8 bilgisayar ve tabletlerin yanı sıra Windows 8.1’li cihazlarla da ahenkli şekilde çalışan bu müzik bulgu uygulaması, son derece pratik ve varsayılan uygulamalar arasında yer almaya aday.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi