Shiela USB Shield indir

Shiela USB Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB sürücülerinizde bulunan virüsleri temizleyebilen program tamamen bilgisayarınız bu virüslere geçit vermiyor.

Bilgisayarlarımıza bulaşan virüsler başlıca internetten indirdiğimiz dosyalardan kaynaklansalar da, flash disklerden bulaşan ya da USB değişmez disk sürücülerinden bulaşan virüsler de hala yaygınlıklarını korumaya devam ediyorlar. Çoğunlukla bir diski bilgisayara taktığınız anda kendini kopyalamaya başlayan ve bazen bilgisayarlarımızı kullanılmaz ışık halkası getiren bu müşteri virüslerden kurtulmak için muhakkak bir yol mevcut.

Shiela USB Shield programı, ücretsiz olarak dağıtılan ve USB virüslerine aleyhinde bilgisayarınızı koruyabilen uygulamalardan bir tanesi. Disklerin içerisindeki Autorun dosyalarını kilitleyen ve böylece otomatik olarak çalışmalarını engelleyen program, diskte virüsün kopyaladığı orijinal dosyaları da eski haline döndürerek virüsü ortadan kaldırabiliyor.

Çabuk ve zahmetsizce kullanılabilen program, gizli dosya olarak kendini saklayan ve virüsten etkilenmiş olan klasörleri de tespit ediyor ve siliyor. Dolayısıyla USB şoför virüslerine aleyhinde etkin bir çözüm sunuyor ve bilgisayarınızın kullanılmaz ayla gelmesini engelliyor. Önerebileceğim açık kaynak kodlu USB antivirüs programları aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi