Shortcut Cleaner indir

Shortcut Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Shortcut Cleaner ile zararlı yazılımlar tarafından oluşturulan kısayolları silebilirsiniz

Shortcut Cleaner bigisayarınızda virüs gibi zararlı yazılımlar kadar oluşturulan ve alışılagelmiş yollarla silinemeyen kısayolları silmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ufak ve kullanışlı bir kısayol silme programıdır.

Program yaygın olarak kullanılan başlat menüsü, application data ve masaüstü gibi kısayol konumlarını tarayarak fena yazılımların ele geçirdiği kısayolları saptama eder ve siler. Bu sayede bu kısayolların beğenilmeyen uygulamarı çalıştırmasının önüne geçebiliyorsunuz.

Shortcut Cleaner’ı çalıştırdığınızda program bilgisayarınızda kısayolların bulunabileceği öbür konumları araştırır. Bir kısayol saptama edildiğinde ise Shortcut Cleaner kısayolun detaylarını inceler ve muhtemel virüs etkilerini denetler. Eğer virüs etkisi saptama edilirse otomatik olarak temizlenir ve bu kısayol tarafından gözden düşmüş uygulamaların veya internet sayfalarının açılması engellenir. Shortcut Cleaner çalışmayı bitirdikten sonradan masaüstünde oluşturduğu sc-cleaner.txt dosyasında tespit edilen ve temizlenen virüsleri raporlar.

Shortcut Cleaner bu müşteri fena amaçlı yazılımlar kadar değiştirilen tescil defteri girdilerini de düzeltebilmektedir. Programla 22find ve V9 gibi yaygın anasayfa değişim uygulamalarının yanında aşağıdaki uygulamaları da temizleyebilmektesiniz:

Search.certified-toolbar.com widdit.com searchcompletion.com complitly.com newhometab.com dtinstaller.com chipinstaller.com homebase-apps.com helperbar.com hotstartsearch.com qvo6.com dosearches.com nationzoom.com portaldosites.com 22apple.com awesomehp.com

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi