Şifre Organizatör v1.0 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Parola Organizatör programı artık hatırlamakta zorluk çektiğimiz internet şifrelerimizi saklamamıza ve istediğimizde tek tıklama ile baştan ulaşmamıza olanak vermektedir

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Şifre Organizatör programı bundan böyle hatırlamakta zorluk çektiğimiz internet şifrelerimizi saklamamıza ve istediğimizde tek tıklama ile bitmiş ulaşmamıza imkan vermektedir. Yapmanız gereken tek şey program girişinde belirleyecek olduğunuz şifreyi bilmenizdir. Öteki şifrelerinizi siz unutsanız bile Parola Organizatör unutmayacaktır. Programımız beta sürümüdür böylece tesbit edeceğiniz problemleri açıklama sayfasında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Güvenlik:

Parola Organizatör programı içinde dağıtılmış algoritmalar kullanılarak giriş yapmış olduğunuz bilgiler gizlenmektedir. Daha pozitif güvelik isterseniz bilgilerinizi gizlemek için bilgisayarınızı devreye sokabilirsiniz, bu sayede internet üzerinden bilgilerinizin bulunduğu dosya alınsa bile bölge kişinin işine yaramayacaktır. Hatta programa giriş şifrenizi bilse zeka sizin bilgisayarınıza sahip olmadıkça bilgilere ulaşamayacaktır.

Fakat takdir edersiniz ama tüm bu önlemler amacı bu bilgilere erişmek olan bir uzmanı engelleyemez böylece kayda değer bilgilerinizi tutup tutmamak sizin takdirinize kalmıştır. Bu konuda hiçbir mesuliyet kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Şifre Organizatör programı içinde hiçbir internet ve eposta bağlantı kodu bulunmamaktadır, zaten aksi bir durumda anti spyware programlar bunu kolaylıkla ayrım eder ve sizi uyarırlar.

Kullanım:

Programı bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdığınızda karşınıza bir defaya kasten elde etmek üzere yandaki ekran gelecektir.

Dosya Türü:

“Dosya Bu Bilgisayara Ait Olsun” Bu seçeneği işaretlemeniz durumunda bilgilerinize ait olan dosya yalnızca kurulumun yapıldığı bilgisayarda çalışacaktır. Dosyayı başka bir bilgisayarda kullanamazsınız. Tabi bu şart başkalarının da sizin dosyanızı kullanamayacakları anlamına geleceğinde öğüt edilen seçenek budur.

“Dosya Öbür Bilgisayarlarda Kullanılabilsin” Bu seçenek seçim edilirse bilgilerinize ait olan dosyanızı başka bilgisayarlara taşıyarak kullanabilirsiniz. Bilgilerinize ait olan dosya belirleyecek olduğunuz parolaya tarafından gizlenecektir. Dolayısı ile diğer bilgisayarda dosyayı açmak için şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Parolanızı oluştururken program sizi kayıtlı kurallar doğrultusunda yönlendirecek ve tehlikesiz bir şifre oluşturmanızı sağlayacaktır. Parolanızı belirledikten sonradan tekrar değiştiremezsiniz. bu nedenle parolanızı hiç bir yere not etmeyin ve unutmayınız huysuz halde giriş yapacak olduğunuz bilgilerinize hiçbir şekilde ulaşamazsınız.
KAYIT EKLEMEK

Parola Organizatör programına iki ayrı şekilde data girişi yapabilirsiniz. Ilk Önce Parola Organizatör programınızın çalışıyor olması gerekmektedir.

CTRL + F12 tuşunu kullanarak: Mesela siz Zoque Forum`a üyesiniz ve bilgilerinizi Şifre Organizatör programında gizlemek istiyorsunuz. Bir tane Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın.

Sayfa Açıldıktan daha sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda yanındaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Bu ekrana Forum`un başlığını ve öteki bilgilerini yazmanız yeterlidir. İlerleyen günlerde Zoque Forum`a yeniden antre yerine getirmek isterseniz yine Internet Explorer açarak Zoque Forum`un web adresini yazın. Sayfa Açıldıktan sonra klavyeden CTRL + F12 tuşlarına bastığınızda program Zoque Forum bilgilerine otomatik olarak konumlanacaktır.

Kısayol Tuşunu kullanarak: Parola Organizatör programı içinden EKLE düğmesini kullanarak internet sitesi ve programlar dışarıda bambaşka parolalarınızıda saklayabilirsiniz

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi