Şifrelemax indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows dosya şifreleme programı.

Imalatçı Açıklaması:

ŞifreleMAX sadece bir dll dosyasından oluşan program herhangi bir seçili dosyanın ya da dosyaların üstüne farenin sağ tuşu ile tıklandığında çıkan menüde görülüyor. Buradan seçilince size parola isteyen bir dialog kutusu çıkıyor ve girdiğiniz karakterlerle şifreleme yapılıyor.

Girilen karakterde sınırlama yoktur. Harf, rakam veya göze çarpan istediğiniz uzunlukta girilebilir. Şifreli dosya dosyaismi.uzantı.smx tarzında tekrar kaydediliyor. Orjinal dosyayı isterseniz daha sonra silebilirsiniz. Şifrelenmiş dosya (örn. deneme.txt.smx) seçilerek yine sağ tuş menüsünden şifrele/çöz seçilirse parola dialog kutusuna girilen parola ile orjinal dosya oluşturuluyor.

Görebileceğiniz en kolay ve güvenli şifreleme programıdır. Windows gezgini ile bütün düzenli olduğu için kullanımı çok kolaydır. Herhangi bir program çalıştırmadan sisteminizle tam uyumlu bir şekilde çalışır. Başkalarının görmesini istemediğiniz dosyalarınızı rahatlıkla şifreleyebilirsiniz.

Editör Notu: Bu alanda kullanabileceğiniz en sade ve sadece işini yaparak sizi operasyon karmaşasından kurtaran alanında lider olmaya namzet bir yazılım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi