Silver Key indir

Silver Key indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Silver Key programı, manâlı bir veriyi internet gibi o kadar güvenli olmayan yoldan göndermek için şifreli dosyalar yaratıcı bir programdır.

Windows için Silver Key programı, kayda değer bir veriyi internet gibi o kadar güvenli olmayan yoldan yollamak için şifreli dosyalar yaratıcı bir programdır.

Eğer internet üzerinden alıngan bir data gönderecekseniz onu ilk önce şifrelemeniz gerekir. Fakat bu veriyi gönderdiğiniz kişi, dosyanızın şifresini çözmek için gerekli bilgiye sahip olmayabilir. Bu gibi durumlarda Silver Key aradığınız nitelikte bir programdır.

Güvenli dosya transferinde ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek olan Silver Key, internet gibi güvenilir olmayan yollar üzerinden hassas data göndermek için şifreli dosyalar yani parsel oluşturabilen bir programdır. Bu şifreli dosyalar kendi kendine ayıklanabilen niteliktedir. Böylece dosyaları gönderdiğiniz kişi, şifreyi çözerek dosyaları ayıklamak için başka yazılım kullanmak zorunda kalmaz.

Silver Key, basit tasarımlı, kullanımı kolay ve reformcu arayüze sahip bir programdır. Bu yazılımla parsel meydana getirmek da son derece kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey, dosyaya ya da klasöre sağ tıklayarak “parsel oluştur” seçeneğini belirlemektir. Silver Key, internet sunucusuna yükleyerek lokal ağınız üzerinden gönderebileceğiniz ya da yalnızca e-postanıza ekleyebileceğiniz şifreli bir dosya üretir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi