Simply.Write indir

Simply.Write indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sadece yazmaya odaklanın!

Simply.Write, kullanımı son derece kolay olan ve sadece düşündüklerinizi aktarmaya yarayan bir yazı editörü olarak karşımıza çıkıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamayla birlikte yaratıcı süreçte dikkat gerektiren yazma işlemine kolaylıkla odaklanabilirsiniz. 

Simply.Write uygulamasının temel amacının da “yalnızca kâğıda dökmek” olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Evet yanlış okumadınız, bu tatbik yazmak dışında diğer hiçbir işe yaramıyor. Odak gerektiren işlerde kullanabileceğiniz Simply.Write sadece dikkat dağınıklığını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Karmaşık editörlerden bıkan kullanıcılar için geliştirilen bu kullanım abes bir sayfa ile sizi yalnız bırakıyor ve basit biçimlendirmelere izin vererek işinize konsatre olmanızı sağlıyor. 

Simply.Write Özellikleri

Sadece metin yazabilme Metin dosyalarını açma/oluşturma/kaydetme Metinleri paylaşabilme Metin alanının yazı tipini ve boyutunu değiştirebilme Sözcük ve karakter sayısı

 Kolay bir yazı editörü arıyorsanız Simply.Write uygulamasını bedava indirebilirsiniz. Çok ufak boyutu olduğundan kolay bir not defteri gibi de kullanabilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi