SlimBrowser

SlimBrowser

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SlimBrowser, Windows işletim sistemleri ile tam düzenli olarak oldukça süratli çalışan sade bir internet tarayıcısıdır.

SlimBrowser, diğer internet tarayıcılarına göre oldukça sade bir yapıya sahiptir. Benzer şekilde diğer internet tarayıcılarına göre daha eksik bir boyuta sahip olan SlimBrowser, süratli ve tehlikesiz bir şekilde internet ortamında dolaşmanıza olasılık verir.

SlimBrowser, Windows ile oldukça ahenk için çalışan bir program olmasının yararını kullanarak hızlı bir şekilde açılır.

Birçok tarayıcının sahip olduğu özellikleri bünyesinde barındıran SlimBrowser, kullanıcısına sunduğu seçeneklerle kişiselleştirmeye olanak sağlar. Dilerseniz Firefox tarayıcısında olduğu gibi bu üründe de tarayıcıya tema giydirebilirsiniz.

Anekdot: SlimBrowser internet tarayıcısını Türkçe kullanmak için programın “Languages” bölümünde “Interface Language” sekmesindeki Türkçe dilini seçmeniz yeterli.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

VirusTotal çevrim içi tarayıcı ile entagrasyon eklendi. Geçerli siteyi taramak için, Araçlar/Emniyet/VirusTotal ile tara seçeneklerini takip etmeniz yeterli. Bunu keza geçerli sayfada linke sağ tıklayıp “VirusTotal ile tara” seçeneğini belirleyerek de yapabilirsiniz. En çok ziyaret edilen siteleri görüntülemek için mönü eklendi. Bu menüye, Dosya/En çok ziyaret edilen siteler bölümünden ulaşabilirsiniz. Henüz eklenen favorileri görüntülemek için menü eklendi. Bu menüye Favoriler/Demin eklenen favoriler bölümünden ulaşabilirsiniz. En çok ziyaret edilen formları görüntülemek için mönü eklendi. Bu menüye de Çabuk doldurma/En fazla kullanılan formlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

İndir

32 kez indirildi