Smart Defrag

Smart Defrag

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Defrag ile disk performansınızı en yüksek seviyeye çekebilirsiniz

Smart Defrag kullanıcılara bilgisayarlarına ast değişmez disklerinden en yüksek performansı almaları konusunda yardımcı olan ve bilgisayar hızlandırma, optimizasyon ve bakım işlemleri için birçok kullanışlı ek özelliğe de yer veren ücretsiz bir disk birleştirme programıdır.

Bilgisayarlarımızda emrindeki olan değişmez diskler, verileri kesin bir alana yazarlar ve bu yazılan verileri okumak için bu alanları kullanırlar. Bilgisayarımıza dosya yükledikçe bu kullanılan bilgi yazma alanları dağınık bir hal alır ve bu nedenle aranan dosyalara erişim azıcık daha uzun zaman alır. Eğer bilgisayarınızda kayıtlar yapıyorsanız veya uzun süredir kullandığınız dosyalar bulunuyorsa bu nesil dosyalar disk perfromansınızı düşürebiliyor. İşte Smart Defrag tamamen bu tür nedenlerden ötürü disk performansınızın düşmesini ve bilgisayarınızın geç açılıp geç kapanmasını önleyebiliyorsunuz.

Smart Defrag temelde disk alanı üzerine yazılan dosyaları dağınık hallerinden kurtarıp bir araya topluyor ve ihtiyaç duyulduğunda bu dosyalara daha basit ve daha seri erişilmesini sağlıyor. Yazılım sayesinde donanımınızdan en iyi şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Smart Defrag sabit diskinizi birleştirebilmenin yanına disk arıtma işlemini de gerçekleştirebiliyor ve bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyaları saptama ederek bu dosyaları silebiliyor. Bu Nedenle kolayca disk alanınızdan abes yer kazanabiliyor ve diskinizi yavaşlatan öğelerden kurtuluyorsunuz.

Smart Defrag, Windows 8.1 kullanıcıları için Metro uygulamalarını birleştirebiliyor ve bu uygulamalara daha hızlı erişim yapabilmenizi mümkün kılıyor. Bütün arayüzü Türkçe olan Smart Defrag kolay ve anlaşılması mümkün bir dilekçe sunmakta.

İndir

31 kez indirildi