SmartSafeDNS indir

SmartSafeDNS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Safe DNS ile güvenli ve engelsiz bir şekilde DNS ayarı değiştirip internet sitelerine girebilirsiniz.

Smart Safe DNS kullanıcılara hem seri, ayrıca serbest ayrıca de tehlikesiz bir internet bağlantısı sunan ve adamakıllı ücretsiz olarak kullanılabilecek bir DNS değişiklik programıdır.

SmartSafeDNS esas olarak kullanıcıların internet bağlantıları ile ilgili ayrı ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilen bir DNS değiştirme programıdır. İnternet kullanımlarımızda birçok vakit ayrı DNS servislerini kullanarak daha süratli bir internet bağlantısı sahibi olma ya da internet bağlantımızı daha tehlikesiz ülkü getirmeyi amaçlarız. Lakin bu ihtiyaçların hepsini bir arada karşılayabilen DNS servislerini bulmak epeyce zordur. İşte SmartSafeDNS bizim internet bağlantımızı ve bilgisayarımızı tehlikesiz ayla getirirken internet sayfalarına daha süratli erişim yapabilme imkanı sunuyor. Bunun yanına SmartSafeDNS eğer DNS değiştirme işlemlerinde zorlanıyorsanız tek tıklamayla bu işlemi gerçekleştirmenize de olanak tanıyor.

SmartSafeDNS bize özgürce internette gezinti yapabilme imkanı vermekte. Program ile geçiş yapacağınız DNS servisi sayesinde engelli sitelere erişim yapabilmektesiniz. SmartSafeDNS bize bu işi herhangi bir akort yapmadan oldukça kolay bir şekilde halledebilme imkanı tanımakta. Program doğruca tek tıklama ile yasaklı sitelere giriş yapabiliyoruz.

SmartSafeDNS sunduğu güvenli DNS hizmeti sayesinde malware yani fena amaçlı yazılım koruması sağlamaktadır. Program ile tek tıklamayla değiştireceğiniz DNS’ler bir uçtan bir uca bilgisayarınızdaki fena amaçlı yazılımların ve reklam yazılımlarının internete veri sızdırmasının önüne geçebiliyorsunuz ve kişisel bilgi güvenliğinizi otomatik olarak sağlıyorsunuz. 

SmartSafeDNS ile internet erişim süreleriniz de kısalmakta. SmartSafeDNS hizmetinin sunduğu çabuk DNS‘ler tamamen normalden çok daha kısa sürede internet sitelerinin açıldığına şahit olabilirsiniz ve hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

SmartSafeDNS kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılım. Smart Safe DNS ile çabuk ve güvenli DNS servislerine geçiş yapmanız için tek gereken programı açarak “Düzelt” seçeneğine tıklamak. Program sisteminizde tescil defteri girdileri oluşturmuyor ve bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmiyor.

SmartSafeDNS genelde tek tıklamayla size fazla daha nitelikli bir internet deneyimi sunan, bambaşka ihtiyaçları bir arada karşılayabilen ve bütün bunları bedava olarak kullanıcılara sunan elverişli bir yazılım.

ARTILAR

Adamakıllı ücretsiz

Tek tıklamayla çabuk, tehlikesiz, bağımsızlık bağlantıya geçiş

Basit başvuru

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi