SMPlayer

SMPlayer

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
52 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SMPlayer video oynatıcısı doğruca bütün formatlardaki videoları kolayca açabilir, altyazı bulgu gibi gelişmiş fonksiyonlardan da faydalanabilirsiniz.

SMPlayer, son yılların en fazla öne çıkan video oynatma programları arasında yer alıyor ve amacını oldukça başarılı bir şekilde, fazla sayıda fonksiyonla yerine getiriyor diyebilirim. Bedava bir medya oynatıcı olarak karşımıza çıkan program, sistem kaynaklarını bereketli kullanması ve az daha bütün video formatlarını açabilmesi baştan sona kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamakta tatmin edici olacaktır.

Programın desteklediği popüler video formatları aralarında avi, h.264, divx, mov, mpeg, mp4, mkv, flv gibi en çok kullanılan formatlar mevcut ama içerisinde hazırlanmış gelen kodek paketleri tamamen bu dek popüler olmayan onlarca öbür video formatını daha başarıyla görüntüleyebiliyor. aynı zamanda YouTube desteğine de sahip olması doğru SMPlayer’ı kullanarak YouTube videolarını aratabiliyor, doğrudan doğruya video oynatıcınızdan oynatabiliyorsunuz.

Sahip olduğu tema desteği tamamen SMPlayer’ınızı kendinize özel bir ışık halkası getirmeniz ve böylelikle daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde etmeniz de mümkün. Temalar programın işlev ve fonksiyonları üzerinde herhangi bir etkiye sahip değiller ama görünüm olarak göze daha güzel gelen ve kullanıcıya uygun bir ortam sunduklarını gözden kaçırmamak gerek.

Otomatik olarak altyazı arama gibi öyle çok gelişmiş özelliğe sahip olan program, bunun yanında oynatma hızını düzenleme, altyazı zamanlamasıyla oynama, dağıtılmış bakış ve ses filtreleri başta edinmek üzere o kadar fazla aynı yeteneği de kullanıcıların hizmetine sunuyor. Eğer bir videoda çeşitli ayarlar gerçekleştirirseniz, bu ayarların saklanarak o videoyu tekrar açtığınızda baştan uygulanmaları da yine kullanışlılık bakımından SMPlayer’ı diğerlerine göre öne çıkarıyor.

Açık kaynak kodlu olarak hazır olması doğruca SMPlayer’ın tehlikesiz ve kullanıcı gizliliğine yeterince siklet verdiğini söyleyebilirim. İsteyen herkesin programın kodlarını görüntüleyebilmesi doğruca ayrıca kurulum keza de çalışması sırasında kullanıcılara herhangi bir zararlı yahut malware içerik sunulmuyor.

Eğer bilgisayarınızdaki video, DVD, VCD, Blu-Ray ve öyle fazla öteki formattaki medyaları oynatmak ve bu esnada gereksiz işlemlerle süre kaybetmemek istiyorsanız SMPlayer’ın tercih edebileceğiniz en iyi programlardan birisi olduğu belirlenmiş.

İndir

52 kez indirildi