Social Monitor indir

Social Monitor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Social Monitor programı, bilhassa ebeveynlerin, çocuklarının bilgisayar başında ne yaptığını takip etmesini karşılayan bir programdır.

Windows için Social Monitor programı, özellikle ebeveynlerin, çocuklarının bilgisayar başında ne yaptığını takip etmesini sağlayan bir programdır.

Social Monitor programı bir uçtan bir uca çocuğunuzun Facebook’ta neler yaptığını ona sormadan öğrenebilirsiniz. Bu program, çocuğunuzun bilgisayardaki herhangi bir aktivitesini derhal öğrenmenizi sağlar ve size bütün veri sunar. Social Monitor programıyla çocuğunuzun bilgisayarında kimlerle irtibat kurduğundan farkında olan olabilirsiniz. Bu Nedenle bu bağlantıların onun için zararlı veya tehlikesiz olduğu konusunda karara varabilirsiniz. Bu yazılım, çocuğunuzun bilgisayar başında ne yaptığını düşünerek endişelenmenize son verecek. Social Monitor yazılımını bilgisayarınıza kurarak kullanmaya başladığınızda çocuğunuzun bilgisayar ekranında neler olduğunu ve bilgisayarda ne yaptığını hemencecik görebileceksiniz.

Bu yazılım size çocuğunuzun ilgi alanlarını ve hobilerini anlayış konusunda harika bir ihtimal sunuyor. Bunların yanı sıra, çocuğunuzla güvene dayalı ilişkiler kurmanızı ve iletişim bariyerlerini ortadan kaldırmanızı sağlıyor.

Esas özellikleri:

Hiçbir bireysel bilginin görünmediğinden belirli olabilirsiniz Çocuğunuzun Facebook üstünde haber kaynağını ve durumunu takip edebilirsiniz Çocuğunuzun alaka alanlarını, aktivitelerini, olaylarını ve hangi sitelere girdiğini görüntüleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi