Soft4Boost Document Converter

Soft4Boost Document Converter

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
46 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Soft4Boost Document Converter programıyla döküman formatları aralarında şekil değiştirme işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda yer alan dökümanları diğer döküman formatlarına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve yaklaşık olarak bütün popüler formatlar konusunda takviye sunuyor.

Özellikle diğer bilgisayarlarda büro programları ile hazırlanmış olan ama mevcut bilgisayarınızda açacak bir yazılıma sahip olmayan dökümanların derhal başka formatlara dönüştürülmesinde yardımcı oluyor diyebilirim. O Kadar çok kişiden ayrı formatlarda dökümanlar alıyor ve bunları kullanmanız gerekiyorsa şüphesiz sahip olmanız gerekenler arasında.

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor;

PDF DOC TIFF TXT RTF ODT JPEG Diğerleri

Programın arayüzü çok basit kullanılır bir şekilde hazır ve dolayısıyla kullanırken neyin nerede olduğunu bulmakta pek zorlanmayacaksınız. Dönüştürülecek dosyayı ve kasıt formatı seçtikten sonradan yapmanız gereken tek şey dönüşüm butonuna akın etmek ve işlemi sonlandırmak.

Dilerseniz dönüşüm işleminden önce önizleme yapmak ve böylece sonuçların istediğiniz gibi olup olmayacağını görmek de mümkün. Çok değişik dosyalar aralarında şekil değiştirme işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

İndir

46 kez indirildi