Soft4Boost Secure Eraser

Soft4Boost Secure Eraser

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Soft4Boost Secure Eraser, sabit diskiniz üzerinde bulunan dosyaları kalıcı olarak silebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Soft4Boost Secure Eraser, kullanıcıların kendileri için hassas ve özel olan verileri bilgisayarlarından güvenli bir şekilde kalıcı olarak silebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir güvenli dosya silme programıdır.

Kullanımı oldukça basit olan program, bununla birlikte epeyce sade ve kolay görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek yapmanız ereken program içerisinde bulunan dosya gezgini yardımıyla kalıcı olarak silmek istediğiniz dosyaları yeğlemek ve arkasından öbür silme metotları arasından istediğinizi seçerek silme işlemine başlamaktır.

Simple Overwrite, HMG IS5 Basic, GOST P50739-95, DoD 5220.22-M (E), Bruce Schneier Method, DoD 5220.22-M (ECE) ve RCMP TSSIT OPS-II gibi 7 öbür tehlikesiz dosya silme yönteminden birini seçerek, değişmez diskiniz üzerinde bulunan dosyaları veya klasörleri daimi olarak silebilirsiniz.

Dosya silme işlemlerinin dosya ve silme metoduna kadar değiştirme gösterdiği program, piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıldığı süre oldukça iyi tepki sürelerine sahiptir ve güvenli silme işlemlerini oldukça çabuk bir şekilde tamamlar.

sonuç olarak sizin için önem içeren dosyaları her yerde geri getirilemeyecek şekilde bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız Soft4Boost Secure Eraser’ı mutlaka denemenizi nasihat ederim.

İndir

37 kez indirildi