Soft4Boost Toolbar Cleaner

Soft4Boost Toolbar Cleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Soft4Boost Toolbar Cleaner ile beğenilmeyen tarayıcı vasıta çubuklarından ve tarayıcı eklentilerinden kurtulabilirsiniz

Soft4Boost Toolbar Cleaner tarayıcı eklentisi kaldırma ve araç çubuğu kaldırma gibi konularda kullanıcılara yardımcı olan bedava bir yazılımdır.

Bazı kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımıza isteğimiz ve bilgimiz dışarıya sızabilmektedirler. Bu kötü amaçlı yazılımlar tarayıcılarımızın varsayılan ayarlarını değiştiriken kendi arama motorlarını tarayıcı eklentileri aracılığıyla tarayıcımıza entegre ederler ve bu eklentileri sıradan yollarla kaldırmamızı engellerler. Aynı şekilde tarayıcı vasıta çubukları ekleyerek bu vasıta çubuklarının da kaldırılmalarını engellerler.

Eğer siz de bu cins bir kötü amaçlı yazılım saldırısına uğradıysanız tarayıcı araç çubuğu kaldırma ve tarayıcı eklentilerini temizleme için Soft4Boost Toolbar Cleaner gibi bir program kullanabilirsiniz. Soft4Boost Toolbar Cleaner sıradan yollarla kendilerini kaldırmamızı engelleyen kötü amaçlı yazılımların yüklediği eklenti ve vasıta çubuklarını bilgisayarımızı tarayarak saptama eder ve bu yazılımları kaldırır. Bu sayede internet tarayıcımızı eski haline döndürebilir ve çalışmalarımızı aralıksız sürdürebiliriz.

Soft4Boost Toolbar Cleaner’ın Türkçe bir arayüz sunması kullanıcılarımız açısından epeyce beğenilecek bir özelliktir. Ücretsiz olarak sunulan program temaları desteklemektedir ve program arayüzünü 11 farklı tema doğruca kişiselleştirebilmenize de ihtimal sağlamaktadır.

İndir

25 kez indirildi