SoftPerfect Network Scanner indir

SoftPerfect Network Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SoftPerfect Ağ Tarayıcısı ücretsiz bir programdır. Modern bir ara yüze ve gelişmiş özelliklere sahip olan SoftPerfect Ağ Tarayıcısı; çok kanallı IP, NetBIOS ve SNMP tarayıcıdır. 

SoftPerfect Ağ Tarayıcısı, ayrıca bilgisayar güvenliği ile ilgili olan genel kullanıcılar için ayrıca de sistem yöneticileri için tasarlanmıştır. Bu program, bilgisayarınıza sorgu atabilir, TCP bağlantı noktalarını tarar ve ağınızda, sistemde ve gizli olanları da kapsamak üzere hangi tipte bilgilerin paylaşıldığını görüntüler.

Program, aynı zamanda ağ sürücüleri gibi paylaşılan dosyaları tanımanızı sağlar ve onları Windows Explorer ile tarayarak netice listesini filtreler ve daha fazlasını yapar. SoftPerfect, kullanıcı tanımlı temas noktalarını denetim eder ve herhangi biri açıksa bunu rapor eder. Bu program, bilgisayar adlarını çözebilmenizi sağladığı gibi, iç ve dış IP aralığınızı da otomatik olarak algılar.

Özellikler:

Bilgisayarlara sorgu atar, Yönetici olarak çalıştırmayı gerektirmez, Donanım adreslerini algılar, Paylaşılan rahat dosyaları algılar, Ağ kaynaklarına bağlanarak onları keşfetmenizi sağlar, Harici üçüncü parti uygulamaları başlatabilir, Ağ mesajları gönderimini, uzaktan kapanmayı ve uyanmayı destekler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi