Solo Antivirus indir

Solo Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza herhangi bir bağlantıdan giren ve zarar veren virüs,trojan vs. gibi zararlı yazılımlara karşısında sisteminizi koruyacak basit ve elverişli bir virüs programı.

Anekdot: Programın kurulum dosyası Google göre zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için antivirüs programları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Solo Antivirus programı sisteminizde yer alan zararlı yazılımları saptama edip silebilen altenatif bir virüs programıdır.Ufak boyutuna rağmen diğer virüs programlarından herhangi bir eksiği yoktur.Aksine küçük boyutlu yazılımların bile ne dek işlevsel olduğunu göstermektedir.

Solo Antivirus yazılımının özelliklerine özetle değinelim.

Yazılım internetten ve öteki bağlantılardan bilgisayarınıza bulaşan zararlı öğeleri temizler. Kendini yeni meydana çıkan virüslere aleyhinde güncelleştirir. İçerisinde virüs yer alan ama o lahza çalışan programları engeller ve virüsün yayılmasını önler. Ayarlayacağınız aralıklarda virüs taraması yapabilir. Kolay bir kullanıma sahiptir.Birkaç tıklamayla bütün işlemi başlatabilirsiniz.

Solo Antivirus programının temel özellikleri bunlardır.Bu özellikleri 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.Üstelik Vista işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

20 kez indirildi