Sony Xperia Companion

Sony Xperia Companion

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sony Xperia telefonlar için yedekleme, yazılım güncelleme, onarım programı

Sony Xperia Companion (Sony PC Companion), Sony marka Android telefonlar için güncelleme, yedekleme ve onarım programı. Sony Xperia akıllı telefona sahipseniz yazılım güncellemesinden rehber ve galeri yedeklemeye her şeyi sunan Sony PC Companion, bilgisayarınızda kuşkusuz yüklü olmalı.

Sony Xperia zeki telefonunuzun içeriğini bilgisayarınıza yedeklemek ve geri üstüne atmak, yeni yazılım güncellemelerini indirip yüklemek, yazılımsal sorunları tamir etmek ve içerik uyarlamak için kullanabileceğiniz bedava bir program Sony Xperia Companion. Windows ve MAC sistematik bilgisayarlara yüklenebilen Xperia içerik ve yazılım yönetme programının kullanımı da yüklemesi kadar kolay.

Telefon üzerinden güncelleme ve yedekleme yapmaktan daha hızlı ve sorunsuz. Şöyle ama; Android telefonunuzun tüm içeriğini bilgisayarınıza yedekleyip buluttan daha hızlı şekilde yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz. Rehberiniz, mesajlarınız, takviminiz, resim ve videolarınız dahil bütün içerikler için yerine geçen kimse oluşturma, daha da güzeli eksi Android telefon ya da iPhone’unuzdan içerikleri aktarma şansına sahipsiniz. Yedekleme ve geri yükleme dışarıya yazılım güncellemesini edinmek için de kullanabilirsiniz. OTA’dan öbür olarak yazılım güncelleme sırasında bir sorun olması durumunda yazılım onarımı ile çözebilirsiniz. Cihazınızda ne var ne değil tekrar bu programla görebilirsiniz.

Sony Xperia Companion Özellikleri:

Sony telefon güncelleme Sony telefon yedekleme Sony telefon onarımı Xperia telefon güncelleme Xperia telefon yedekleme Eski telefondan yeni telefona rehber transfer Eski telefondan yeni telefona veri transfer Eski telefondan yeni telefona SMS transfer

İndir

31 kez indirildi