Sony Xperia Companion

Sony Xperia Companion

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
44 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SuperNova Auto Multi Miner, Windows üzerinden kullanabileceğiniz ve aniden pozitif kripto para birimi mine’layabileceğiniz uygulamadır.

SuperNova Auto Multi Miner, Windows tabanlı bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilen ve birdenbire fazla Bitcoin ve altcoin türünün madenciliğinin yapılmasını sağlayan bir madencilik programıdır.

Son günlerin en popüler konularının başında gelen Bitcoin, halihazırda kullandığımız paraların yerine geçeceğini iddia eden bir sanal para birimi olmasının yanı sıra blockchain adı bahşedilen teknolojinin oldukça başarılı şekilde kullanıldığı bir teknolojik projedir. Blockchain’de bilgiler belirtilen block’lara kaydedilerek genel sisteme gönderilir ve gönderilen sistemde yer alan madenciler bu bilgileri onaylayarak, geri dönüşü olmayan şekilde kaydının tutulmasını sağlarlar.

Madenciler, kayda geçirdikleri her bilgi için ise Bitcoin olarak kayıtlı ödüller kazanırlar. Sadece Bitcoin ile sınırlı olmayan bu durum, madenciliğe izin veren onlarca başka kripto para birimi için de geçerlidir ve sisteminizi kurmanız durumunda, öteki para birimlerini de sistemlere dahil olarak mine’layabilirsiniz.

Madenciliğin en kritik noktalarından bir tanesiyse dürüst zamanda içten pool’lara girerek, doğru para birimini mine’layabilmektir. SuperNova Auto Multi Miner da sizin için birdenbire fazla para birimini tek arayüzde toplayarak kayda değer refah karşılayan ve istediğiniz zaman değiştirme yapabilmenizi karşılayan bir uygulamadır.

İndir

44 kez indirildi