Soundtrap indir

Soundtrap indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Müzik yapmanın yeni yolunu keşfedin!

Soundtrap, yüksek kaliteli, profesyonel döngülerden oluşan geniş bir set ile yaratıcılığını ortaya çıkarabileceğiniz bir müzik yapma uygulaması. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu kullanım ile vokal, elektro gitar, akustik gitar, bas ve daha pozitif enstrümanı kaydederek eşsiz işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Soundtrap hemen hemen tüm platformlarda çıkış yapmış başarılı bir teşebbüs diyebiliriz. Çoğu enstrümanı kullanarak müzik yapmanıza olanak tanıyan bu başvuru, insanların becerikli yönünün ortaya çıkmasına tezgâhtar oluyor. Dahası bununla da yetinmiyor, yarattığı kalabalık ile üretilen parçaların yayınlanması konusunda da cesaretlendiriyor. Yarattığınız müzikleri dilerseniz Facebook, Twitter veya SoundCloud üstünde de paylaşabiliyorsunuz. 

Soundtrap’in bence en iyi yanı bulut teknolojisine sahip olması. Yani hangi müziği yapmış olursanız olun bulutta depolayabilir ve ürettiklerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Bir başka açıdan düşünecek olursakta, diyelim oysa okulda tablet üstünde yaptığınız bir müziği eve döndüğünüzde bilgisayarınızda rahatlıkla devam ettirebilirsiniz.

Oldukça başarılı bir müzik yapma uygulaması olan Soundtrap’i bedava indirebilirsiniz. Eğer müziğe dair bir merakınız varsa denemenizi elbette öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi