Spamihilator indir

Spamihilator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

E-postalarınızı okumak için bir e-posta istemcisi kullanıyorsanız Spamihilator e-posta istemciniz ile düzenli olarak çalışabilen gelişmiş özelliklire sahip, kişiselleştirilebilir ve ücretsiz bir spam yasaklayıcı.

Spamihilator e-posta istemciniz ve internet aralarında çalışarak size gelen e-postaları inceliyor ve gözden düşmüş, geveze, spam postaları filtreleyerek size vakit kazandırıyor. Bu işlemleri yaparken en ince ayrıntısına kadar arkaplanda çalışan ve sizi hiç rahatsız etmeden görevini yerine getiren bu bedava spam belirleyici program posta kutunuza gelen reklam ve virüs taşıyan gözden düşmüş e-postalardan sizi koruyor.

Sahip olduğu spam belirleyici kurallar ile e-posta üzerinde inceleme yaparak e-postanın istenmeyen bir e-mail olma olasılığını hesaplayan Spamihilator muhakkak bir sonuca vararak e-postayı gerekli klasöre yönlendiriyor. Kullanıcı tarafından yapılan ayarlamalar ile geliştirilebilen program gün geçtikçe mesajlarınızı sizden daha iyi tanıyor ve aralıksız olarak daha iyi oranlarda e-posta engellemesi gerçekleştiriyor.

Ilave olarak Spamihilator kelime filtresi kullandığından, mesajlar üstünde anahtar sözcük araması gerçekleştirerek te e-posta tanımlaması yapabiliyor. Dilerseniz sizin belirlediğiniz kelimeler ya da kullanılan genel terimler ile kişiselleştirerek bu ücretsiz anti-spam programından beğenilmeyen e-postalardan kurtulma konusunda daha fazla faydalanabiliyorsunuz.

Anekdot: İngilizce olmasına rağmen sahip olduğu dil paketi ile Türkçe desteği de sunan Spamihilator programına ait dil paketi dosyasını buradan indirebilirsiniz.

* Program nerdeyse bütün e-posta istemcileri ile ahenkli olarak çalışabilmektedir. Outlook 2000/XP/2003/Express, Eudora, Mozilla Thunderbird, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Opera vb. …

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi