Spotflux indir

Spotflux indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Engelli internet sitelerine girebilmek ve internette iz ele vermek istemiyorsanız bu programı kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Spotflux engelli internet sitelerine kolayca girmenizi karşılayan, bu işlevinin yanına gizliliğinizi koruyan, internette takip edilmenizi ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini engelleyen güzel bir servis.

Programı yükledikten daha sonra oldukça basit olan arayüzünü kullanarak “Enable” menüsünden aktifleştirmeniz tatmin edici oluyor. sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bunun yanına programın ayarlar bölümünde bulunan proxyler kısmından proxyleri yapılandırabilir, hem filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus yahut sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan deneme araçları doğruca VPN’in ne kadar etkin olduğunu da deneme edebilir, coğrafik IP testi baştan sona konum tabanlı olarak da değişim mevcut mu gözleyebilirsiniz.

En son test olarak da kullanılan mahremiyet testi tamamen internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu deneyebilir, böylece internette anonimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Başarılı ve bedava VPN programları aralarında bulunan Spotflux, diğer VPN programlarından davacı olanların muhakkak denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

35 kez indirildi