SpotFTP indir

SpotFTP indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gelişmiş FTP Şifre Kurtarma Çözümü olan SpotFTP, en popüler FTP istemcileri için unutulan FTP parolalarını bulur ve kurtarır.

Windows için Gelişmiş FTP Şifre Kurtarma Çözümü olan SpotFTP, en popüler FTP istemcileri için unutulan FTP parolalarını bulur ve kurtarır.

Bu yazılım, yöneticilere ve kullanıcılara, bilgisayarlarında kaydedilmiş ama unutulmuş FTP parolalarını kurtarmaları için kapsamlı bir çözüm sunar. Programdan yararlanarak en popüler FTP istemcileri için kullanılan ve unutulan FTP parolalarını kurtarmanız mümkündür.

Tüm bu nitelikleri programın basit ve kullanımı basit arayüzü tamamen rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek kalitede çözüm sunan ve kararlı olan bu yazılımı bilgisayarınıza kurarak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Dosya çok minik boyutludur ve indirmesi de kurması da kolaydır. Hem vaktinizi almaz. Program geliştiricilerinin 7/24 desteğinden de yararlanabilirsiniz. 15 jurnal denemenin sonunda programa $18,50 gibi bir fiyatla zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

SpotFTP’nin, unutulan FTP parolalarını kurtaran popüler FTP programlarından bazıları:

FileZilla Microsoft Expression Web FTP WS_FTP FTP Voyager SmartFTP CuteFTP FlashFXP SecureFX WebDrive AutoFTP 32bit FTP FFFTP FTP Now FTP Navigator ( FTP Commander ) CoffeeCup FTP DeluxeFTP FTP Control Far ftp ve diğerleri

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi