SpotIE indir

SpotIE indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için Gelişmiş Internet Explorer Parola Kurtarma Çözümü doğruca Internet Explorer web tarayıcısında saklanan web sitesi parolalarının tümünü kurtarabilirsiniz.

Windows için Gelişmiş Internet Explorer Şifre Kurtarma Çözümü bir uçtan bir uca Internet Explorer web tarayıcısında saklanan web sitesi parolalarının tümünü kurtarabilirsiniz.

Kaybolan veya unutulan, Internet Expoler’da belirtilen tüm parolalarınızı kurtarmanın en iyi yolu SpotIE’dir.  Bir web sitesine kullanıcı adı ve parola ile girdiğinizde Internet Explorer tarayıcınız size, girdiğiniz şifrenin kaydedilmesini isteyip istemediğinizi sorar. Şifreyi kaydet seçeneğini seçerseniz parolanız “otomatik tamamlanan” parolalar arasına kaydedilir. SpotIE, işte bu parolaları kaybetmeniz veya unutmanız halinde bunları kurtarabilir. Bir Takım web siteleri de kullanıcıların, kendi kullanıcı adlarını ve parolalarını bambaşka pencerelerde girmesini ister. Bu durumda Internet Explorer tarayıcısının parolanın kaydedilmesine karşın sorusuna kaydet şeklinde cevap verdiğinizde bu parola HTTP düzeltme parolası biçiminde kaydedilir. SpotIE yazılımı bu müşteri http doğrulama parolalarını da, unutulmaları veya kaybolmaları halinde sizin için kurtarabilir. Programın öteki bir özelliği de FTP parolalarını kurtarabilmesidir.

Tüm bu nitelikleri SpotIE programında basit ve kullanımı basit bir arayüz eşliğinde bulacaksınız. Internet Explorer 7, Internet Explorer 8 ve Internet Explorer 9’da kullanılabilmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi