Spotify indir

Spotify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Müzik ve videolar için pratik bir yönetim aracı olan iTunes iPod, iPhone, iPad ve Apple TV gibi aygıtlarınız ile bilgisayarınız arasında içerik senkronizasyonu sağlıyor.

Bütün dijital müzik ve videolarınızı oynatıp yönetebileceğiniz, Mac ve PC için Apple kadar geliştirilen ücretsiz medya oynatıcısı ve yöneticisi iTunes, Apple’ın en son teknolojiye sahip, yeni portatif müzik aygıtları olan iPod ve iPod touch modelleri, günümüzün en popüler telefonu olan iPhone ve Apple TV gibi ürünleriyle birlikte gelişimine son çabuk devam ediyor. Müzik arşivi yönetimi konusunda basitliği ve sade arayüzü ile en çok kullanılan programlardan birisi olan iTunessahip olduğu geniş seçenekler ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara birçok hizmet sunuyor.

iTunes müzik dükkanı üzerinden ayrıca Mac keza Windows kullanıcılarına online müzik alışverişi imkanı karşılayan yazılım en ünlü müzik şirketleri ve egemen plak şirketleriyle anlaşmalı olarak şarkıları kullanıcılarının beğenisine en yerinde fiyat ile sunuyor.

En popüler medya dosya formatlarının tamamına desteği yer alan iTunes AAC teknolojisi ile CD kalitesine daha yakın bir sesi daha minik dosya boyutlarında sunabiliyor. Kaynak konusunda gelişmiş kütüphane (libary), akıllı oynatım listeleri (playlist) ve 250’den pozitif internet radyosu gibi bölümlere sahip olan yazılım, içerisindeki entegre CD/DVD yazma aracı ile listeleriniz ve MP3’lerinizi kullanarak kendi MP3 CD’lerinizi ve içerik DVD’lerinizi oluşturmanıza olasılık sağlıyor.

Gelişmiş arayüzü ve özelliklerinin birleşmesiyle sizlere mükemmel bir medya keyfi yaşatmayı amaçlayan iTunes görsel gezinti (visual browsing) ve albüm kapağı gösterimi (cover flow) seçenekleri ile müzik dinlerken size görsellikte sunuyor. aynı zamanda yeniden Apple tarafından üretilen portatif müzik aygıtlarına (iPod) tam takviye karşılayan iTunes iPod Touch ve iPhone işletim sistemlerinin gelişimi ile birlikte dizüstü bilgisayarınızda iPhone üzerinden internete girmek gibi ekstra yenilikler kazanmanıza yardımcı olmaya devam ediyor.

Hem iPod, iPod Touch, iPhone ve iPad üzerindeki müzik, video, fotoğraf ve uygulamalarınızı da yönetebileceğiniz bu medya yöneticisi program ile yine bu aygıtlar üzerinde kullanılan işletim sistemi iOS güncelleme ve kurulum işlemlerini de kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz kayıtlar içerisinde kolay ve seri arama yapabildiğiniz iTunes medya bilgileri konusunda da çoğu seçenek ile şarkı hakkında sahip olabileceğiniz bilgilerin birçoğuna kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağlıyor.

Eğer bir iPod ya da iPhone sahibiyseniz bilgisayarınızda veya MacBook’unuzda bulunması gereken en kayda değer programlardan biri iTunes diyebiliriz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi