Spotify indir

Spotify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
115 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spotify, çoğunlukla online müzik dinleme programı olarak tanımlayabileceğimiz lakin gelişmiş sosyal irtibat özellikleriyle bu tanımın epeyce dışına çıkabilen bir başvuru formu.

Spotify’ın epeyce geniş bir müzik arşivi var ve bu evraklar içerisinde epeyce artı sayıda Türkçe müzik var. Programı açtığınızda anında ayrım edilen arama özelliği oldukça hızlı çalışıyor. Bir sanatkâr aradığınızda arama sonuç ekranında sanatçının popüler şarkıları ve albümlerinin yanında benzer diğer sanatçıları da göstermesi güzel bir nitelik.

Online Radyo niteliğinde artist ve müzik türüne kadar üretilmiş hazır radyoları dinleyebileceğiniz gibi kendi radyonuzu da oluşturabiliyorsunuz.

Spotify, online müziklerin yanında bilgisayarınızda bulunan şarkıları da çalabiliyor. Hem uygulamayı zeki telefonunuza da (iPhone ya da Android) kurarsanız bilgisayarınızdaki müzikleri telefonunuza transfer imkanı da sağlıyor.

Ücretsiz sürümde sınırsız online müzik dinleyebiliyorsunuz, lakin şarkı aralarında reklam müzikleri çalabiliyor ve arayüzde reklam gösterimi yapılıyor. Eğer ücretli olan Premium sürüme (aylık 9.99 TL) geçerseniz reklamsız yüksek kalitede müzik dinleme seçeneğine sahip oluyorsunuz.
Premium aboneliğin öteki bir özelliği ise sınırsız şarkı indirme imkanı. Müzikleri telefon, tablet ya da bilgisayara kaydedip offline olarak dinleyebiliyorsunuz.

Spotify’ın sosyal irtibat özellikleri aralarında müzik grupları veya şarkıcılar için peşine düşüp takip etme, beğenme özellikleri bulunuyor. Facebook entegrasyonu doğru arkadaşlarınızın Spotify etkinliklerinden farkında olan olabilir ya da onlarla paylaşımda bulunabilirsiniz.

İndirİndir

115 kez indirildi