Spybot – Search & Destroy indir

Spybot – Search & Destroy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bireysel bilgilerinizin, yaptığınız web gezintilerinin ya da bilgisayar başında yaptıklarınızın başkaları tarafından takip edilmediğinden kesin elde etmek, kısacası en güncel casus program tehditlerine karşı güvende elde etmek istiyorsanız ücret

Spybot – Search & Destroy bilgisayarınızdaki değişik türden spyware yani casus programı bulup kaldırabilen ücretsiz bir güvenlik yazılımı. Fazla uzun süredir emniyet yazılımları arasında yer alan ve etkin tespit etme ve silme özellikleri ile önplana meydana çıkan program, bireysel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini engellemek için sisteminizi ajan programlardan arıtma konusunda size yardımcı olabilir.

İnternet tarayıcınızda oluşan istemsiz ek program yüklemeleri, açılan pencereler, çökmeler ve hatalar bilgisayarınıza bulaşmış kötü niyetli bir yazılımın habercisi durumundadır. İşte bu gibi durumda yaptığınız gezintiler başkaları kadar izleniyor olabilir. Spybot – Search & Destroy sürekli olarak güncellenen veritabanı ile sizi en güncel tehditlere aleyhinde korumaya hazırlanmış.

Hatırlatmadan geçmeyelim, laf konusu bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi