SpyShelter Firewall indir

SpyShelter Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SpyShelter Firewall ile internet bağlantınızı denetleyebilir ve güvenlik tehditlerini engelleyebilirsiniz

SpyShelter Firewall bilgisayarınızın internet üzerindeki bilgi alış verişini yoklama edebilen bir firewall yani emniyet duvarı yazılımıdır.

Güvenlik duvarları esas olarak bilgisayarınıza gelen ve dışarı giden bağlantıları denetlerler. Bilgisayarınızdaki yüklü programlar veya hizmetlerin bazıları doğal işleyişlerinin bir sonucu olarak interneti kullanırlar. Mesela Skype ile sesli ya da görüntülü irtibat edebilmek için internet üzerinden veri göndermek ve veri almak gereklidir. Fakat Skype örneğindeki tanıdık bir programın aksine kaynağını bilmediğimiz ya da bilgisayarımıza bilgimiz ve isteğimiz dışarıya bir program sızdığında duurum değişmektedir. Bu gibi durumlarda doğal olarak şifrelerimizin ve kişisel bilgilerimizin güvenliği için bu yazılımların aktivitelerini denetlememiz gereği oluşmaktadır.

İşte SpyShelter Firewall bu internet bağlantısı izleme ve internet bağlantısı denetleme ihtiyaçlarını tedarik eden bir yazılımdır. Program bilgisayarımızdaki dosyaların, programların, hizmetlerin veya casus içeriklerin bilgi trafiklerini izleyerek bize aktiviteleri hakkında bilgi verir ve gerektiğinde de bu yazılımların ve içeriklerin internet üstünde yaptığı veri iletişimlerini engelleme imkanı verir. Bu sayede bireysel bilgilerimizin çalınmasını önleyebilir, bankacılık işlemleri veya sosyal medya hesaplarımızı açma gibi şifreli işlemlerde şifrelerimizi koruyabiliriz.

SpyShelter Firewall ayrıca ajan yazılımların web kameramıza, ekran görüntümüze ve bilgisayar seslerimize ulaşmasını da engeller. Keylogger ve pano takibi yazılımlarının da önüne geçen SpyShelter Firewall programını ayrı temalarla kişiselleştirebiliyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi